lp_loveyourself_zajecia

poznaj zajęcialove yourself

Naucz się kochać swoje ciało! I przekonaj się, że klub fitness to miejsce, w którym możesz poczuć się po prostu świetnie.

Koniec z myślą „nie poradzę sobie”! Tu nie musisz się obawiać. Przygotowaliśmy te zajęcia po to, aby osoby, które wcześniej nie ćwiczyły w klubie fitness, mogły nabrać odwagi i pewności siebie. Trening Love Yourself różni się od innych: zajęcia są krótsze, łagodniejsze i skierowane do grupy ludzi mających ze sobą wiele wspólnego. Bo nie jesteś w tym sama.

lp_loveyourself_4
lp_loveyourself_3
lp_loveyourself_2
lp_loveyourself_1

jak wygląda trening?

  • autorskie podejście do fitnessu - takich zajęć nie znajdziesz w innych klubach
  • odpowiedni czas trwania zajęć - każde ciało męczy się w swoim tempie
  • mniejsza intensywność treningu - ćwiczenia dostosowujemy do możliwości osób, które do tej pory nie ćwiczyły
  • wsparcie instruktora - podczas zajęć cały czas jesteś pod opieką wyszkolonego specjalisty, który rozumie Twoje potrzeby
  • wsparcie grupy - na zajęcia Love Yourself przychodzą osoby, które chcą trenować w przyjaznej i ciałopozytywnej atmosferze
  • atmosfera - wzajemny szacunek i dobra zabawa
Ambasadorką zajęć jest Kinga Zawodnik – prezenterka telewizyjna, która w swoich programach w TVN Style udowadnia, że każdy bez względu na rozmiar może przełamywać swoje ograniczenia i robić to, o czym marzy.

Przed udziałem w zajęciach upewnij się, że nie masz przeciwskazań medycznych do treningu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.


Czujesz, że to coś dla Ciebie? Świetnie!
Zajęcia Love Yourself masz w cenie karnetu,
znajdziesz je w grafiku Twojego klubu CityFit.

My wierzymy w Twoją siłę, teraz pora na Ciebie.

Kup karnet

Organizatorem zajęć jest sieć klubów fitness CityFit. Działamy zgodnie z ideą You Fit Here - wierzymy, że w naszych klubach znajdzie się miejsce dla każdej osoby, niezależnie od jej wyglądu, poziomu zaawansowania, czy zainteresowań. Znajdziecie nas w 15 miastach w Polsce.

kluby czynne 24/7

darmowe plany dietetyczne i treningowe

zajęcia grupowe w cenie karnetu

super sprzęt treningowy